Pokemon Türkiye RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokemon Rol Yapma Oyunu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Burak'ın seçimi

YazarMesaj
alfonso_burak
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Burak'ın seçimi Empty
MesajKonu: Burak'ın seçimi   Burak'ın seçimi I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:40 pm

burak sonunda pokemon eğitmeni olacaktı. en istediği pokemon olan cyndaquili alacaktı. sabaha kadar gözüne uyku giremiyecekti. iki gözünde iki kibrit sabaha kadar pokemon maçları izliyerek pokemonlar hakkında daha fazla saldırı çeşiti ve daha fazla pokemon türü öğrenicekti. tabiki bu bir hayaldi. hayalini kurdu ve tam yapacakken trafo patladı ve elektrikler kesildi. bu hayali diğerlerinden kısa sürdü ve annesi elinde mumla odaya girdi ve " Oğlum heycanını anlıyorum. Bende bir su pokemonu eğitmeniyim. İlk pokemonunu alacağım günün arifesi uyuyamamıştım. Ama o gün elektrikler kesilmemişti. O yüzden yatağında gameboyda istediğin kadar pokedexe bakabilirsin. " dedi. Burak gameboyda pekedexe bakacakken Annesi yüksek sesle yatak odasından " Dikkat et pilini bitirme gameboyun yedek piller bitmişti. " dedi. Burak'ta aynı ses tonuyla dalga geçermişcesine " Tamam. " dedi ve içinden " Sanki pili biterde. " dedi ve gameboy " Bataryanız bitti. Lütfen doldurunuz. " dedi ve kapandı. Burak'ta " Bir daha büyük konuşmayacağımcam" dedi ve uyudu. Ertesi sabah kaldınca saate baktı ve labaratuvarın kapanmasına 5 dakka kaldığını gördü ve pijamalarla kalkarak çıplak ayakla labaratuvara koşarak düşe kalka gitti ve profesöre sordu " Profesör hiç cyndaquil kaldı mı? " dedi ve bir baktıkı laboratuvarda hiç pokemon kalmamış. profesörde " Seni uykucu pokemonum bile kalmadı. Artık bir pokemon eğitmeni olamıyacaksın. " dedi ve kahkahayla Burak'ı laboratuvardan kovdu.Bu tabiki bir kabustu. Burak kabustan kan ter içinde kalktı ve saatte bile bakmadan direk giyinip laboratuvara koştu ve profesöre yine " Profesör cyndaquilin kaldı mı? " diye sordu ama aslında tek bir tane pokemon kalmıştı oda Charmender'di. Burak bunun ardından sevinçle profesöre " Profesör vazgeçtim ben charmender alacağım. Charmender'i tamamen unutmuşun. Lütfen Charmender verir misiniz? " dedi.
OUT:kalan rp yide pokemonu veren profesör tamamlıyacak.

Burak'ın seçimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Max'ın seçimi.
» baslangıc secimi